O mnie

Posiadam predyspozycje do rozbawiania ludzi, rozkręcania imprez. Dobrze się czuję w tym co robię, postanowiłem więc moją pasję połączyć z pracą. A stało się to tym łatwiejsze, że praca ta sprawia mi wiele przyjemności.

 

Kultura osobista, nienaganny wygląd, życzliwe podejście do gości – do tego przykładam szczególną uwagę. Staram się tak zabawiać gości, by na ich twarzach jak najczęściej pojawiała się radość. Peruki, przebrania i podstawowe kroki do wspólnych tańców wywołują wśród uczestników imprez uśmiech. Dodając do tego odpowiednio dobraną muzykę, światła, nastrój sprawiam, że zabawa zapada w pamięć gości na długo. Trudno utrzymać mnie za konsolą, lubię otwierać się na gości, wychodzić do nich. Oczywiście nie robię tego nahalnie, wszystko staram się czynić z wyczuciem i smakiem.

 

Na weselach i innych imprezach nie prowadzę zabaw ośmieszających, wprowadzających innych w zakłopotanie czy zażenowanie. Państwo Młodzi, którzy często nie chcą takich zabaw, skracają oczepiny do minimum lub rezygnują z nich w ogóle. Jeśli chodzi o mnie, mam worek pomysłów na zabawy alternatywne, oraz na takie wersje znanych zabaw oczepinowych, które nikogo nie urażą, a jednocześnie rozśmieszą i rozbawią.

 

W zależności od rodzaju imprezy serwuję muzykę różnych gatunków. Uwzględniam propozycje organizatorów, dedykacje, gram utwory na życzenie. Na bieżąco obserwuję reakcje gości i odtwarzam ich ulubione piosenki.

 

Spełniam się jako konferansjer na festynach, didżej i wodzirej na weselach, prowadzę imprezy firmowe, dyskoteki szkolne, karaoke, bale, studniówki, półmetki, osiemnastki, imprezy w konkretnym stylu (np. biesiadnym, rockowym, latynoskim…), zabawy dla dzieci (w plenerach, przedszkolach, salach zabaw, domach), imprezy bezalkoholowe, prymicje itp.

 

Lubię prowadzić imprezy z udziałem dzieci. Żywiołowo reagują na pierwsze hasło o wspólnych grach, konkursach czy tańcach. Również na weselach nie pozwalam im się nudzić. Tańce z serii „Mini mini”, zabawy z chustą i inne formy rozrywki dla dzieci równie dobrze sprawdzają się nie tylko na imprezach typowo dziecięcych, ale też podczas wesela.

 

Jeśli chodzi o cenę za usługę, jest ona ustalana indywidualnie i zależy między innymi od miejscowości, w której impreza się odbędzie, czasu jej trwania, liczby gości, rodzaju zamówionej usługi itp.

 

Poniżej kilka odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania i wątpliwości:

 

- z klientami ustalam przebieg imprezy, podpowiadam rozwiązania organizacyjne (mam bogate doświadczenie jako organizator imprez),

- posiadam własny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, który pozwala mi kompleksowo obsłużyć imprezę

- współpracuję z muzykami, którzy grają na akordeonie podczas błogsławieństwa w domu pani młodej

- swoich klientów traktuję poważnie, i również tego samego wymagam od nich. Dlatego rezerwacja terminu nastepuje po podpisaniu umowy, która jest gwarantem pewności dla obu stron.

 

 

 
stat4u