66771180_325807421660751_4534480558192852992_n

W czym jeszcze mogę Ci pomóc?

Cały rok prowadzę różnego rodzaju bale, eventy oraz taneczne spotkania okolicznościowe.

Jednak jedne z moich ulubionych imprez to różnego rodzaju bale. Zarówno te dla dorosłych, dla młodzieży, jak i dla dzieci. Podczas każdych spotkań udziela mi się pozytywna energia, którą oddaję ze zdwojoną siłą w prezentowanej muzyce i tańcach integracyjnych.

Co otrzymujesz dzięki wynajęciu mnie na bal?

Fantomasz na Twoim evencie

Jak wygląda moja praca podczas balu?

- Spotykamy się i ustalamy dokładne szczegóły balu. Kto będzie, ile czasu ma trwać, czy będą jakieś przemówienia, co jest dla organizatora szczególnie ważne, czy będą potrzebne dodatkowe mikrofony. Wszystkie te ważne kwestie ustalamy przed balem. Masz gwarancję, że całość będzie dobrze przygotowana i obędzie się bez niespodzianek.
- Program balu ustalamy wspólnie dostosowując plany organizatora, z tym, co robi wodzirej

Bal skrojony na Twoje potrzeby

- Każdy bal, każda grupa społeczna ma swoją specyfikę. Inaczej będzie wyglądał bal karnawałowy w przedszkolu, inaczej na pożegnanie szkoły, inaczej bal branżowy, bal emerytów, a jeszcze inaczej bal wspólnoty chrześcijańskiej. Muzykę, program, elementy integracyjne dostosowuję do każdej grupy społecznej. Proponuję konkretne rozwiązania odpowiednie dla specyfiki każdej imprezy.

Poprzez zabawę do tego, co najlepsze

- Wszystkie zabawy, tańce, konkursy są prowadzone ze smakiem, kulturą i wyczuciem. Staram się je dobrać w ten sposób, by biorący udział czuli się docenieni. Zależy mi na tym, by zabawa była wartością, a muzyka, taniec, były czymś, co łączy ludzi i wyzwala pozytywną energię.

Muzyka dopasowana do gości

- Wraz ze współpracownikiem bardzo zwracamy uwagę na dobór muzyki. Często jest to muzyka dynamiczna, ale też odtwarzamy utwory wolne, choćby dla złapania oddechu. Zwracamy uwagę, by były to przede wszystkim hity. Dobre do tańca. Współczesne i dawne, ale dopasowane do grupy bawiącej się na parkiecie.
- Bardzo zależy mi na tym, by goście mogli się wybawić do szaleństwa. Bale często są z jakiejś okazji, i zależy mi na tym, by uczestnicy mogli jak najlepiej świętować tę okazję.

IMG_2522_Easy-Resize.com

Jeśli masz jakiekolwiek pytania - zadzwoń do nas 530 083 083

lub

Przykładowe bale, jakie prowadzę cyklicznie

Sprawdź jaką imprezę mogę poprowadzić dla Ciebie

Poprawiny

Półmetki szkolne/studenckie

Jubileusze

Studniówki, bale 8 klas

Imprezy firmowe

Bale sylwestrowe

Urodziny

Bale karnawałowe w szkołach podstawowych

(z podziałem na grupy młodsze i starsze)

Ostatki

Bale magisterskie

Imprezy prymicyjne

Bale dla młodzieży

Bale karnawałowe

Imprezy okolicznościowe

Bale wspólnot katolickich