TOMASZ FURTAK

Jak pracuję

Pracuję jako Wodzirej Fantomasz. Wraz z moim zespołem prowadzę wesela (także bezalkoholowe) oraz inne eventy taneczne: m.in. studniówki, bale dla dorosłych i młodzieży, prymicje. Robimy to kompleksowo: od spotkań i planowania przez prowadzenie dobrej zabawy, konferansjerkę, po animacje taneczne, w tym także dla dzieci.

Dwa główne obszary mojej działalności to: Wesela i Bale.

Jako firma działam od 2011 roku. Pracuję z reguły w dwuosobowym składzie. Zrealizowałem dotąd ponad 600 imprez bawiąc tysiące gości, także zagranicznych.

Lubię prowadzić imprezy na poziomie, ze smakiem. Robię to z energią, humorem, ale zawsze z klasą i wysoką kulturą.

Specjalizuję się w uroczystościach eleganckich, charakteryzujących się dobrym stylem. Nie rezygnuję całkiem z tradycji. Wprowadzając nowoczesne elementy wesela, staram się przeplatać je tymi tradycjami, które mają dobry styl i smak.

Posiadam wysokiej jakości nagłośnienie, dzięki któremu dźwięk jest czysty i czytelny. Na wyjątkowy nastrój wpływa oświetlenie. Otrzymujecie je w pakiecie. Dzięki możliwościom sterowania światłami, tworzę niezwykły klimat podczas różnych momentów wesela.

W swoich zasobach mam ogromny repertuar muzyczny poczynając od hitów i piosenek popularnych, znanych wszystkim, po utwory niszowe, mniej znane, ale świetnie nadające się do zabawy. Muzyka, którą odtwarzam jest najwyższej jakości, pochodzi z legalnych źródeł. Zadbam o każdy muzyczny gust.

W trakcie planowania wesela szczegółowo doradzam, jak dobrze zorganizować jego przebieg. Mam mnóstwo pomysłów. Podpowiadam różne opcje a Para Młoda wybiera to, co jej najbardziej odpowiada.

By świetnie bawić się na własnym weselu i być do niego dobrze przygotowanym, parom młodym udzielam porad w wysyłanym regularnie newsletterze weselnym.

Efekty mojej pracy rekomendują goście. Z prowadzonych ankiet, recenzji na Facebooku i Google oceniają moją pracę na 4.9 na 5.

600

poprowadzonych imprez

4650

godzin na sali jako Wodzirej

200

godzin wykładów i szkoleń

120

pomysłów na dobrą zabawę

Szkolę i doradzam

Z przyjemnością dzielę się wiedzą podczas otwartych i zamkniętych szkoleń, głównie dotyczących szeroko pojętego "wodzirejowania" i dobrej zabawy.

Podczas szkoleń poruszam praktyczne i teoretyczne aspekty sztuki wodzirejskiej: wygląd i ubiór wodzireja, kontakt z klientami, dobór zabaw, układy taneczne, niezbędne gadżety, dobór sprzętu i muzyki, reakcja na sytuacje nieprzewidziane, planowanie imprez, aspekty prawne.

Jako trener przepracowałem 200 godzin. Szkoliłem osoby rozpoczynające swoją przygodę z branżą, aktywnych wodzirejów jak i młodzież wiążącą przyszłość z branżą animacyjną i rozrywkową.

Zawsze analizuję potrzeby grupy. Na ich podstawie szykuję program oraz dedykowane materiały, by pomóc rozwiązać konkretne problemy. Ponadto wszyscy uczestnicy szkoleń mają możliwość bezpłatnych konsultacji nawet wiele miesięcy po szkoleniu.

Przede wszystkim jestem praktykiem - przekazuję wiedzę, której używam na co dzień w pracy.

Fantomasz w

MEDIACH

Zobacz co piszą w lokalnych mediach o Fantomasz